خرید فایل(تحقیق درباره سیره ی پیامبر)

نمونه ای دیگر از بهترین فایل ها با عنوان .تحقیق درباره سیره ی پیامبر. آماده دریافت می باشد./تحقیق درباره سیره ی پیامبر,سیره ی پیامبر, پیامبر/تحقیق درباره سیره ی پیامبر|1784684|hvs1757492|

این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 62 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

عنوان «راهبردهاى ارزشى و اجتماعى‏» به بررسى نقش و تاثير پيامبر اكرم‏صلى الله عليه وآله در به كارگيرى عامل «وحدت اسلامى‏» به عنوان يكى از ابزارها در جامعه اسلامى آن زمان مى‏پردازد.

در يك تقسيم‏بندى كلى نقش پيامبر اكرم‏صلى الله عليه وآله در پايه‏گذارى وحدت امت اسلامى شامل سه مطلب بنيادين مى‏شود: نخست تلاش در وضعيت جامعه عربى آن زمان و به كارگيرى عوامل «سياسى‏» جهت زمينه‏سازى‏هاى لازم; سپس برنامه‏ريزى‏هاى «فرهنگى‏» در مسير ترسيم دورنماى امت واحده براى مسلمانان و ايجاد فضاى رشد فكرى و ارتقاى فهم مردم نسبت‏به مسؤوليت‏هاى خود; و در نهايت، به كار بستن راه‏حل‏هايى كه پيامبر اكرم‏صلى الله عليه وآله از آنها به عنوان ابزار تحقق وحدت بهره مى‏گرفت.

اين چنين راهبردهايى را مى‏توان تحت عنوان «دعوت ارزشى پيامبرصلى الله عليه وآله برشمرد كه پاره‏اى از آنها شامل «راهبردهاى ارزشى ملى و مذهبى‏»، «راهبردهاى ارزشى قومى و ميهنى‏» و نيز «راهبردهاى ارزشى اجتماعى و فردى‏» خواهند بود. و اينك به هر بخش اشاره‏اى گذرا خواهيم كرد.مطالب دیگر:
📂پلان بناي 105 متري📂پلان 4 طبقه 12 واحدي📂جزوه كامل طراحي اجزاء ماشين 1 تعداد صفحات 225📂مجموعه جزوات دروس استاتيك و مقاومت مصالح2📂پاورپوینت با موضوع انواع شیشه و کاربرد آن در ساختمان📂پاورپوینت با موضوع اعتماد عمومی📂پاورپوینت با موضوع برنامه هاي ملي مبارزه با بيماري هاي شايع و بومي📂پاورپوینت مديريت منابع انساني در قرن 21📂پاورپوینت نگاهی به آمار تجارت ایران با تمرکز بر بخش نفت📂کارگاه آموزشی با موضوع تجارت آب مجازی، راه کاری برای مدیریت پایدار بخش آب، بسیار زیبا و کاربردی📂کارگاه آموزشی با موضوع آب های فرامرزی، مفاهیم و اصول بنیادین📂پاورپوینت با موضوع مراحل تجزیه و تحلیل شغل📂پاورپوینت با موضوع رشد📂پاورپوینت با موضوع بحران مالي جهاني📂پاورپوینت زمینه های شکل گیری تمدن اسلامی📂پاورپوینت با موضوع خلاقیت و نوآوری در سازمان های ورزشی📂پاورپوینت با موضوع سمینار خلاقیت و نوآوری📂پاورپوینت با موضوع تكنيك حل خلاق مسئله📂پاورپوینت با موضوع ایجاد، نگهداری و ارتقای برند📂پاورپوینت گرمایش جهانی📂پاورپوینت قطب شمال📂پاورپوینت سنجاب ایرانی و سنجاب بلوچی📂بررسی اختلال لجبازی و نافرمانی مقابله ای در کودکان📂اثرات روانی طلاق بر روی کودکان📂اختلال خواب در کودکان و انواع آن، با تاکید بر اختلال های مربوط به خواب اولیه