خرید فایل(تحقیق و بررسی تاریخ زندگی پیامبر)

نمونه ای دیگر از بهترین فایل ها با عنوان .تحقیق و بررسی تاریخ زندگی پیامبر. آماده دریافت می باشد./تحقیق و بررسی تاریخ زندگی پیامبر/تحقیق و بررسی تاریخ زندگی پیامبر|40089838|hvs1757492|

(( إنّ الله و ملئكته یوصلّون علی النبیّ یا ایّها الّذین ءامنو صلّوا علیه و سلّموا تسلیما ))

خداوند و فرشتگانش بر روان پاك پیغمبر صلوات و درود

می فرستند شما هم ای اهل ایمان بر او صلوات و درود بفرستید و با تعظیم و اجلال بر او سلام گویید.

سوره احزاب آیه 56

بدرستی كه چون خدای در حقیقت كامل بود هیچ حاجتی به غناء نداشت (8) زیرا كه غناء نزد خود اوست (9) و همچنین چون خواست عمل كند آفرید پیش از هر چیز روان رسول خود را كه از برای او به آفرینش همه پرداخت (10) تا آفریدگان خوشی و بركت بیابند بخدای (11) و مسرور نماید رسول خود را به همه آفریدگان خود كه تقدیر فرموده اینكه بندگان او باشند (12) و چه جهت دارد و آیا بود اینچنین مگر برای اینكه خدا آن را خواست (13) حق میگویم به شما بدرستی كه هر پیغمبری هر وقتی كه بیاید پس به درستی كه جز این نیست كه فقط از برای یك امت حامل می شود نشانه رحمت خدای را (14) و از این است كه سخن ایشان تجاوز نمی كند از آن طایفه كه به سوی ایشان فرستاده شده اند (15)

ولیكن رسول خدای هر وقتی كه بیاید می دهد خدای به او آنچه را كه به منزله انگشتری دست اوست (16) پس حامل می شود خلاص و رحمت را برای امتهای زمین آنان كه تعلیم او را می پذیرند (17) و زود است بیاید با توانایی بر ستمكاران (18) و براندازد عبادت بتان را به حیثی كه شیطان رسوا شود (19) زیرا كه اینچنین خدای وعده نموده به ابراهیم فرموده ببین به درستی كه به نسل تو همه قبایل زمین را بركت می دهم و همچنان كه ای ابراهیم شكستی بتان را شكستنی نسل تو زود است چنین كند (20)

زندگی نامه پیامبر :

حضرت محمد بن عبدالله صلی الله علیه واله هنگام طلوع فجر روز جمعه 17 ربیع الاول در سال عام الفیل (مطابق سنه 570 میلادی ) در مكه به دنیا آمد .

پیش از تولد آن حضرت پدرش عبد الله در سن بیست و پنج سالگی در مدینه از دنیا رفته بود.

مادرش آمنه تا یك هفته او را شیر داد پس از آن حلیمه از طایفه بنی سعد كه به مكه آمده بود عهده دار شیر دادن او شد و او را به محل سكونت خود بادیه برد. و در سن پنج سالگی به مادرش تحویل داد...

محمد (ص) به سن شش سالگی كه رسید مادرش آمنه دختر وهب بدرود زندگی گفت و جدش عبدالمطلب به نگهداری او پرداخت. هنگامی كه پیامبر هشت ساله شد عبدالمطلب نیز در گذشت و عمویش ابوطالب متكفل او شد.

پیامبر در سن دوازده سالگی عمویش ابوطالب را در مسافرت به شام كه به منظور تجارت انجام گرفت همراهی كرد . در بین راه راهبی بنام بحیرا او را دید. به پیامبری او بشارت و از آینده او خبر داد.

پیامبر در سن بیست و پنج سالگی با خدیجه دختر خویلد كه از اشراف قریش و صاحب سرمایه بود آشنا شد و با سرمایه او همراه غلامش میسره برای تجارت به شام رفت وپس از بازگشت با وی ازدواج كرد.

66 صفحه پاور پوینت

فونت پیش فرض این مقاله Mitra می باشد .


مطالب دیگر:
📃تحقیق حسابداري‌ دارايي هاي‌ ثابت‌ مشهود📃تحقیق گزارشگري‌ بر حسب‌ قسمت هاي‌ مختلف‌📃تحقیق گزارشگري‌ مالي‌ واحدهاي‌ تجاري‌ در مرحله‌ قبل‌ از بهره‌برداري‌📃تحقیق صورت هاي مالي كارخانه شكلات📃تحقیق سود هر سهم، بحث چالش ها و فرصت ها📃تحقیق سرمایه در گردش📃تحقیق پروژه مالی حسابداری به همراه فایل های اکسل و ورد📃تحقیق پروژه مالی حسابداری بحث تولید مخزن CNG به همراه فایل اکسل و جداول📃تحقیق پروژه اسناد حسابداری به همراه ترازنامه و فایل اکسل📃تحقیق پروژه مالی رشته حسابداری به همراه فایل اکسل📃تحقیق پروژه مالي در شركت ماشين سازي و سيم و كابل سازي📃تحقیق ویژگی های تجارت الكترونیك در برابر تجارت سنتی📃تحقیق پروژه حقوق و دستمزد کامل به همراه فایل اکسل📃تحقیق پروژه درس حسابداری شرکت های 2 در یک شرکت به همراه صورت های سود و زیان و فایل اکسل📃تحقیق رابطه بین شیوه های تأمین مالی و درصد تغییرات هزینه سرمایه📃تحقیق صورت جریانات نقدی📃تحقیق گزارش مالي هيأت‌ مديره به مجمع‌عمومي عادي ساليانه صاحبان سهام📃تحقیق مستندات سیستم انبارداری کفش نگین مشهد📃تحقیق صادرات غیرنفتی و تاثیر بازاریابی در آن با تأکید بر کالای فرش📃تحقیق فرش ايراني، هويت از دست رفته📃تحقیق موانع تکوین دولت مدرن و توسعه اقتصادی در ایران بحث درآمد📃تحقیق نقش و جايگاه منابع سرمايه‌ داري در رشد و توسعه اقتصادي📃تحقیق حسابداری اجتماعی و کاربردهای آن به همراه ترجمه📃تحقیق حسابداري‌ اجاره‌ ها📃تحقیق حسابداري‌ سرمايه‌ گذاري ها